-5%

565 ₴
536,75 ₴
Показати оптові ціниНабір кошик із джуту ручної роботи для зберігання різних дрібниць, іграшок, флакончиків, кухонного приладдя, прекрасні в ролі органайзера для рукоділля. Джутові контейнери виготовлені з екологічного матеріалу. У джутового кошика маса переваг: 100% натуральне волокно, жива та повітропроникна структура матеріалу, довговічність.
Набір джутових кошиків для зберігання чудово доповнять інтер'єр. кухні, вітальні, дитячої або ванної кімнати.
У наборі:
1 кошик прямокутний завдовжки 21 см, завширшки 17 см, заввишки 9 см
2 кошики прямокутні завдовжки 19 см, завширшки 15 см, заввишки 8 см
Догляд:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кошик |
| Ширина | 17 см |
| Висота | 9 см |
| Довжина | 21 см |
| Товщина | 6 мм |
| Колір | Натуральний |
| Форма | Прямокутна |