


5 147 ₴
Діаметр:366см
Висота: 76см
Вага:22,1кг
Каркас: оцинковані сталеві труби
Матеріал: тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки
Об'єм води: 6503л
Підстилка: ні
Розмір упаковки: 35x29x88 см
Скіммер: ні
Зливний клапан: є
Країна - виробник: Китай
Упаковка: картопля коробка
Форма: Круглий
Колір синій
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Голубой |
| Объем | 6503 л |
| Диаметр | 366 см |
| Высота | 76 см |
| Вес | 19.6 кг |
| Состояние | Новое |